ورود / عضویت

شرایط مدلینگ برای افراد خاص

در این مقاله قصد داریم به دو سوال پرتکرار که توسط شما عزیزان پرسیده می شود را پاسخ دهیم . با ما همراه باشید

  • شرایط کار مادلینگ برای خانم های فیس مادل .
  • شرایط کار مادلینگ برای آقایان کوتاه تر از 186 سانتی متر .

در دنیا از نظر مارکت مدلینگ تقاضا نسبت به عرضه بیشتر است یعنی مدل زیاد وجود دارد ولی پروژه کم است .  جوان هایی که با ویژگی های خوب مانند قد خوب ،هیکل خوب و سن های مناسب مدلینگ زیاد هستند ولی پروژه کم وجود دارد . بعد ها که یک پروژه تعریف می شود یک مدل می خواهند ولی 200 نفر متقاضی وجود دارد که مدل ها به کستینگ می روند و از بین 200 نفر تنها یک یا دو نفر آنها انتخاب می شوند .

شرایط کار مادلینگ برای خانم های فیس مادل

خانم هایی که می خواهند کار مدلینگ انجام بدهند ولی از بدنشان استفاده نکند ، پروژه هایی که مربوط به لوازم آرایش می باشد را می  توانند کار کنند یا جواهری که در گوشتان یا گردنتان قرار می گیرد یا سالن های  مو هستند که فقط از صورتتان استفاده می کنند .     این پروژه ها وجود دارد ولی مارکت آن چنان  بزرگی ندارد که رو آن بتوانید به عنوان کار مدلینگ حساب کنید شما باید درآمدی داشته باشید که بتوانید پس انداز کنید یا اصلا ارزش این همه زحمت کشیدن را داشته باشد .

و اما نکته دیگر این که برای همان پروژه ای که فقط از صورت استفاده می شود هستند مدل هایی با قد و وزن مناسب مدلینگ و که کار های قوی هم انجام داده اند و شمایی که رزومه قوی ندارید و تازه کار هستید باید با آنها برای گرقتن این کار رقابت کنید .

اهمیت رزومه برای کلاینت ها!

کلاینت اگر بخواهد از دو نفر یک را انتخاب کند صد در صد کسی را انتخاب می کند که رزومه کاری قوی داشته باشد ، بدن خوب و قد مناسبی داشته باشد و تجربه بیشتری داشته باشد اما یک مورد خاص وجود دارد که کسانی که خیلی صورت خاصی دارند بجز زیبایی که خیلی هم مهم است ، می  توانند با رزومه ضعیف هم موفق شوند . این موارد وجود دارد ولی زیاد بر روی کار فیس مادل نمی توان حساب کرد زیرا پروژه ها کمتر هستند و باید آن پروژه هم به شرایط شما بخورد .

شرایط مادلینگ برای اقایانی که قد کوتاه تر از 186 دارند

بعضی از آقایانی که قد کوتاه تر 186 دارند سوالاتی دارند که آیا با این قد می توان شو اجرا کرد یا عکاسی کرد ؟                                                                                  بله هر چیزی ممکن است ، اما در شو مدل هایی هستند با قد بالای 186 و پایین تر از 186

اما آن مدلی که قدش پایین تر از 186 است یه هیچ عنوان نمی تواند با مدلی که قد 186 یا بالاتر از آن دارد رقابت کند .

مسئله دیگری که وجود دارد این است که پیشرفتتان در رمپ و فشن خیلی سخت می شود .

اما در عکاسی قد مانند خانم ها مهم نیست بیشتر سایز لباستان مهم است .

و اما در اخر کلایت کسی را انتخاب می کند که سابقه بهتری داشته باشد در واقع مدل حرفه ای تری باشد زیرا مدل غیر حرفه ای در عکاسی کلاینت را خیلی اذیت می کند ولی هیچ کاری نشد ندارد و با تلاش می توانید آن کار را انجام دهید .

 اگر قد شما زیر 186 باشد و از مدلی بخواهید که شما را برای مدل شدن راهنمایی کند  شما را به زمینه بازیگری هدایت می کند زیرا برفرض مثال برای تبلیغ یک موتور در تلویزیون دنبال افرادی می گردند که قدشان پایین تر از 186 باشد و افراد بالای 186 رد می شوند . دلیل اصلی این کار هم این است که در تبلیغ یک محصول ، آن محصول باید بزرگ و در دید باشد و اگر از مدلی با قد بالای 186 استفاده کنند آن موتور خیلی کوچک بنظر می رسد .

در عکاسی  تکی شمایی که قدتان پایین تر از 186 است کارتان آسان تر است نسبت به عکاسی ها گروهی زیرا خانم ها با قد های 176 هستند که با کفش پاشنه داری که میپوشند قدشان به 182 می رسد (آیا می توان قد را با پاشنه برای مدلینگ افزایش داد؟) و این منطقی نیست که قد خانم بلند تر از اقا در عکس باشد .  به همین دلیل در تلوزیون خیلی بیشتر می توانید موفق باشید زیرا آن هنرتان در دیالوگ گفتنی که دارید  می توتند تمام عیب ها را بپوشاند و شما را پیروز کند ولی در فشن شو فقط راه می روند که باز آن هم سختی خودش را دارد ولی نه دیالوگس می  گویند و نه کار خاص دیگری انجام می دهند به همین دلیل ظاهر مدل از هر چیز دیگری مهم تر است

قصد از نوشتن این مطلب این است که راهی را پیدا کنید که در آن بیشتر موفق هستید و انرژی خود را صرف ان کنید زیرا آن راه بازدهی بهتری برای شما دارد ولی همانطور که گفتم همه چیز ممکن است و این به خودتان بستگی دارد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساخت باسن به شکل ساعت شنی

ساخت باسن به شکل ساعت شنی

در این مقاله قصد داریم در مورد حفره ای که در لگن بعضی خانوم‌ها وجود دارد و بدنشان را از حالت ساعت شنی خارج کرده صحبت کنیم.
که چرا بوجود میاید؟

ورزش مناسب مدلینگ چیست؟

ورزش مناسب مدلینگ

چه ورزشی برای مدلینگ باید انجام دهیم ؟ هر ورزشی که دوست دارید و مورد علاقه شما است! ایا ورزش رزمی به درد کار مدلینگ