ورود / عضویت

چهره مناسب برای مدلینگ

چهره  برای مدلینگ در اولویت اول قرار ندارد ! در ایران خیلی ها هستند که خیلی زیبا ، قشنگ و ترو تمیز هستند که کار مدلینگ انجام می دهند ولی این دلیل بر اینکه همه باید شبیه به آنها باشند یا مثل آنها باشند نیست .

بر فرض مثال در دنیای فوتبال که همه می تواند به راحتی با آن ارتباط برقرار کند ،همه به دنبال تبدیل شدن به رونالدو و مسی هستند !

درست است که از این دو فرد در دنیای فوتبال یک  بار وجود دارد ولی هزاران فوتبالیست وجود دارد که در حد آنها معروف نیستند و در کشور های امارت و قطر در حالفوتبال بازی کردن هستند ، اما به هر حال فوتبالیست هستند ، از این راه کسب در آمد می کنند ، از این راه لذت می برند و . . .   که هیچ وقت هم به حد رونالدو نمی رسند اما به هر حال شغلشان است .

چه چهره هایی مناسب مدلینگ است؟
چه چهره هایی مناسب مدلینگ است؟

مقالات مرتبط : درآمد مدلینگ در سال 1400 چقدر است؟

بحث مدلینگ هم همین طور است ، هستند مدل هایی که شما انقدر نمی شناسید و انقدر ها هم معروف نیستند اما از این راه در آمد کسب می کنند ، زندگی می کنند و خیلی ها در ایران هم هستند که می توانند مثل آنها حتی با چهره های معمولی کار مدلینگ انجام بدهند .

این که گفتیم چهره در اولویت اول قرار ندارد به این معنا نیست که هر کسی با هر چهره ای می تواند وارد کار مدلینگ شود.

منظور از این بیان این است که اولویت های مهم تری نسبت به چهره وجود دارد که اول باید آنها برسی شوند و بر روی آنها کار شود و بعد نوبت به چهره می رسد .

اگه میخوای مدل بشی، باید اول نحوه ورود به مدلینگ رو بدونی! پس مقاله زیر رو بخون!

نحوه ورود به مدلینگ

هر کسی که چهره بهتری داشته باشد  بیشتر می تواند پیشرفت کند این یک مورد بدیهی است  و اکثر مدل هایی که موفق هستند چهره ای خاص ندارند اما آن شخصیت و ویژگی های مدلینگ را دارند مانند  خوب ارتباط بر قرار کردن ، ابعاد بدنی ، قد ، وزن ، درصد چربی بدن و . . . . فضای مدلینگ در ایران با چیزی که در حقیقت وجود دارد خیلی متفاوت است . این افکار را کنار بگذارید و کمی هم که شده فکر تان را بزرگ کنید  و به چیز های بهتر فکر کنید و بگذارید که مغزتان باز شود و وسعت دیدتان باز شود تا برای کار کردن در خارج از ایران سختی های زیادی را نکشید .اگر شما اصول را یاد بگیرید و پایه را داشته باشید خدا راه را برای شما باز می کند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا